KANCELÁŘE CBRE

NOVÝ KONCEPT PRACOVNÍHO PROSTŘEDÍ

Design nových kanceláří CBRE odráží nejnovější trendy v navrhování moderních pracovních prostředí, které vychází s implementace pracovních míst určených pro předem determinované typy úkolů v kombinaci s flexibilními pracovními místy. Zaměstnanci si sami zvolí, jaké místo vyhovuje jejich konkrétním potřebám v danou chvíli, ať už se jedná o prostory pro týmovou spolupráci nebo místnosti určené pro klidnou soustředěnou práci.

Koncept open space odráží filozofii otevřenosti, která je CBRE vlastní a kde si i klienti a návštěvníci mohou bez zábran v pohodlí posedět a dát si kávu. Pojetí kanceláří, kde nikdo nemá svůj stálý pracovní stůl tak všem příchozím ukazuje, jak takový princip v reálných podmínkách funguje.

Výsledky našeho průzkumu, který proběhl půl roku po stěhování, byly až překvapivě kladné. Nejvýraznější čísla hovoří o tom, že až 97% respondentů si myslí, že jejich nové pracovní prostředí vede k jejich větší produktivitě, až 100% respondentů vnímá, že také jasně odráží jejich firemní filozofii a dalších 97% odpovědí hodnotilo nové kanceláře jako skvělé místo pro práci.

DETAILY PROJEKTU
KLIENT CBRE
ROK 2014
VELIKOST 1 800 m2