PÁR SLOV O NÁS

IBA je dlouhodobě etablovaná pražská architektonická a designová kancelář, založená roku 1997 britským architektem Ianem Bryanem. Náš ateliér poskytuje široké portfolio služeb od architektonického návrhu, přes vyřízení potřebných povolení až po implementaci designu.

Ateliér pod vedením ředitele Iana Bryana a design directora Eduarda Trembuľaka tvoří skvělý tým architektů a designerů s rozsáhlými zkušenostmi s různorodými projekty na českém i mezinárodním poli. Jádro týmu společně úspěšně šlape už přes dvacet let a opírá se tedy dlouholetou praxi,  podpořenou mladými talenty, kteří nám pomáhají udržet naše návrhy svěží a kreativní.

Náš ateliér má velice široký záběr a proto je pro nás klíčový přenos nápadů mezi různými typy projektů, který napomáhá uvažování nezávislému na stereotypech a vede k lepším řešením.

Ze všeho nejvíce ale sázíme na spolupráci, protože ta nejlepší díla jsou vždy výsledkem týmové práce. Navrhování je proces, ve kterém každý hraje svou nezastupitelnou roli. To znamená, že architekti, designéři a klienti táhnou za jeden provaz s vidinou stejného cíle. Naše rozsáhlé zkušenosti jsou pro úspěch takového procesu zásadní.

Přestože naším hlavním polem působnosti je Česká republika, usilujeme i o zajímavé projekty ve Střední Evropě a v dalších částech světa. Spolupracujeme s celou řadou mezinárodních partnerů a máme asociační dohodu s architektonickou sítí HOK s celosvětovou působností.