SCS SOFTWARE

KANCELÁŘE ŠITÉ NA MÍRU

Díky vítězství v architektonické soutěži se IBA poštěstilo navrhovat nové kanceláře společnosti SCS software, která se zabývá tvorbou herních simulací. Prostor o rozloze bezmála 1700 m2 doslova volal po vytvoření kreativního prostředí, které by podpořilo tvůrčí spolupráci, a byla radost v něm pracovat.

Protože lidé v SCS pracují v týmech, snažili jsme se každé takové skupině vytvořit jejich vlastní základnu či centrálu. Vznikly tak vizuálně působivé ostrůvky zastřešené akustickými „deštníky“, chytře rozprostřené podél komunikačních jader tak, aby i členové jiných týmů neváhali vstoupit.

Tomáš Šimon, finanční a provozní ředitel SCS k tomu dodává: “ Naše firma roste obrovskou rychlostí a tak neustále hledáme mladé a talentované jedince, kteří by s námi sdíleli naši vizi. Když padla volba na ateliér IBA, hledali jsme architekty, kteří chápou, že design našich kanceláří musí odrážet naši práci a že veškerý prostor by mě být využit natolik efektivně, aby umožnil kontinuální expanzi, ale zároveň byl i ‘přidanou hodnotou’ pro všechny, kdo v něm pracují. Měl by být inspirativní a podpořit kreativní činnosti. Myslím, že tyto požadavky se podařilo skvěle naplnit.“

DETAILY PROJEKTU
KLIENT SCS software
ROK 2017
VELIKOST 1 700 m2