HOTEL HILTON PRAGUE

SALÓNEK EXECUTIVE LOUNGE

V rámci dlouhodobé spolupráce se pražský hotel Hilton opět obrátil na náš ateliér, abychom pomohli s radikální proměnou a modernizací exkluzivního salónku Executive lounge v osmém podlaží.

Sjednocením vzhledu všech prostor se nám podařilo vytvořit novou zónu v konzistentním a zapamatovatelném designu. Středobodem je lounge, který plynule navazuje na recepci u výtahové haly a odpočinkové prostory. Vznikly zde čtyři nové zasedací místnosti včetně velmi prominentního jednacího sálu. Salónek je rozdělen do samostatných zón s komfortním či pracovním posezením, krbem a barem s kávou a občerstvením. Řetězové závěsy v měděné barvě umožňují částečné oddělení celého salónku od bufetového baru.

Design salónku vychází z výrazné historické architektury a charakteru města Prahy. Bohaté a sytě barevné textury jsou doplněny mosaznými a měděnými prvky, které odkazují na bohaté pražské divadelní tradice, zatímco jedinečné vzory koberců připomínají typickou pražskou chodníkovou dlažbu. Dekorativní svítidla jsou inspirovaná českým sklářstvím a zakázková umělecká díla navazují na české lovecké a hudební dědictví a dotvářejí tak celkový obraz exkluzivních prostor.

DETAILY PROJEKTU
KLIENT Hilton Prague
PROJEKT 2022